III NIEDZIELA ZWYKŁA - 21.01.2018r.

 

 

  1. Dzisiaj III Niedziela Zwykła. O godzinie 7.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary. O godzinie 15.00 odbędzie się Rodzinne Kolędowanie. Zapraszam do udziału wszystkich Parafian. W czasie tego spotkania gościć będziemy Scholę „Amplituda” z Bytomia – Łagiewnik.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy Modlitwy do Świętego Antoniego.
  3. W środę o godzinie 7.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek Święto Nawrócenia Świętego Pawła, apostoła. O godzinie 17.30 Adoracja Bożego Żłóbka i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W sobotę o godzinie 16.30 Adoracja Bożego Żłóbka i Różaniec.
  6. W przyszłą niedzielę o godzinie 7.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii.
  7. Wzorem lat ubiegłych będą odprawiane raz w miesiącu msze za zmarłych zalecanych w wypominkach rocznych. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego znajdziemy między innymi artykuły o że ostoją chrześcijaństwa w Europie jest Polska” – przekonuje arcybiskup Tadeusz Wojda z Białegostoku, także o tym, że grób Heleny Kmieć, zamordowanej rok temu w Boliwii wolontariuszki misyjnej, już stał się miejscem modlitwy nie tylko dla jej bliskich oraz o tym jakim krajem jest Peru, które odwiedził papież Franciszek. Jest też nowy – lutowy numer Małego Gościa Niedzielnego, a w nim bezpłatny dodatek – płyta CD, a na niej hity z krążka zespołu Małe TGD, ponadto: - plakat z Kamilem Stochem oraz o tym co to właściwie jest dziecięca wiara?
menu