GRUPY MINISTRANCKIE

                                                                                                             GRUPA I:                                                                 GRUPA II:

                                                                                                            1. PUDEŁKO MICHAŁ                                           1. SORNOWSKI KAMIL

                                                                                                            2. Pudełko Paweł                                                   2. Sornowski Paweł

                                                                                                            3. Dziuban Antoni                                                 3. Pochłopień Szymon

                                                                                                            4. Trojan Bartosz                                                   4. Pochłopień Konrad

                                                                                                            5. Simka Jakub                                                       5. Bojdoł Patryk

                                                                                                            6. Wybrańczyk Maksymilian                               6. Sornowski Michał

                                                                                                            7. Wybrańczyk Kacper                                         7. Pyrtek Piotr

                                                                                                            8. Trojan Mateusz                                                  8. Pyrtek Kacper

 

                                                                                                                                                         GRUPA III:

                                                                                                                                                         1. MAKÓWKA MAKSYMILIAN

                                                                                                                                                         2. Makówka Jarosław

                                                                                                                                                         3. Bojarski Przemysław

                                                                                                                                                         4. Grzechnik Marcin

                                                                                                                                                         5. Żurawski Miłosz 

                                                                                                                                                         6. Kamiński Karol

                                                                                                                                                         7. Janosz Franciszek                                                                                                                                                                                                                            

 

 Grupy tygodniowe:

  Grupa 1: Makówka Jarosław, Makówka Maksymilian.

  Grupa 2: Grzechnik Marcin, Sornowski Michał, Kamiński Karol.

  Grupa 3: Bojdoł Patryk, Pyrtek Piotr, Janosz Franciszek, Bojarski Przemysław.

  Grupa 4: Sornowski Paweł, Pudełko Paweł,Dziuban Antoni.

  Grupa 5: Pochłopień Szymon, Pochłopień Konrad, Wybrańczyk Maksymilian.

                                                                                                       

   Plan Służby Ministranckiej:   

 

 

 Niedziela 24.03.2019r.

    8.00 - Grupa III.

  10.30 - Grupa II.

  14.30 - Wszyscy Ministranci.

  15.00 - Grupa I.   

 

 Poniedziałek 25.03.2019r.

   17.00 - Wszyscy Ministranci.

 

 Wtorek 26.03.2019r.

 18.00 - Grupa 2.

 

 Środa 27.03.2019r.

    7.00 - Grupa 1 i 3.

 

 Czwartek 28.03. 2019r.

   17.30 - Grupa 4.

 

 Piątek 29.03.2019r.

    7.00 - Grupa 5.

   17.00 - Wszyscy Ministranci.

 

 Sobota 30.03.2019r.

 16.30 - Grupa I.

 

 Niedziela 31.03.2019r.

    8.00 - Grupa I.

  10.30 - Grupa III. 

  14.30 - Wszyscy Ministranci.

  15.00 - Grupa II.

 

 Poniedziałek 01.04.2019r.

   7.00 - Grupa 1.

 

 Wtorek 02.04.2019r.

 18.00 - Grupa 2.

 

 Środa 03.04.2019r.

    7.00 - Grupa 3.

 

 Czwartek 04.04. 2019r.

   17.30 - Grupa 4.

 

 Piątek 05.04.2019r.

     8.00 - Grupa 5.

  17.00 - Wszyscy Ministranci.

  18.00 - Ministranci SP klasy I - VI.

  

 Sobota 06.04.2019r.

  16.30 - Grupa II.

 

 Niedziela 07.04.2019r.

    8.00 - Grupa II.

  10.30 - Grupa I.

  14.30 - Wszyscy Ministranci.

  15.00 - Grupa III.   

 

 Poniedziałek 08.04.2019r.

   7.00 - Grupa 1.

 

 Wtorek 09.04.2019r.

 18.00 - Grupa 2.

 

 Środa 10.04.2019r.

    7.00 - Grupa 3.

 

 Czwartek 11.04. 2019r.

   17.30 - Grupa 4.

 

 Piątek 12.04.2019r.

    7.00 - Grupa 5.

   17.00 - Wszyscy Ministranci.

   18.00 - Ministranci klasy VII i VIII SP, Gimnazjum i Starsi.

 

 Sobota 13.04.2019r.

 16.30 - Grupa III.

 

 Niedziela 14.04.2019r.

    8.00 - Grupa III.

  10.30 - Grupa II. 

  14.30 - Wszyscy Ministranci.

  15.00 - Grupa I.

 

 Poniedziałek 15.04.2019r.

   7.00 - Grupa 1i 5.

 

 Wtorek 16.04.2019r.

 18.00 - Grupa 2 i 4.

 

 Środa 17.04.2019r.

    7.00 - Grupa 3.

 

 

UWAGA!!!

Zbiórka Ministrantów w Wielki Czwartek 

o godzinie 11.00.

Obecność obowiązkowa!!!

menu