16.03.2019r. - 24.03.2019r.

  

 SOBOTA 16.03.2019r.

  15.30 - Dziękczynna: W intencji Józefa Zemboka – z okazji 70 rocznicy urodzin - z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Solenizanta i całej Rodziny.

  16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
  17.00 - Dziękczynna: W intencji Danuty i Józefa Niemiec - z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin Niemiec, Mrozek i Dlouchy.

 

 NIEDZIELA 17.03.2019r.

    7.40 - Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
    8.00 - Za zmarłych Annę i Kazimierza Rekowskich – od sióstr Zofii i Teresy z rodzinami oraz od pani Agnieszki Żabińskiej.

  10.30 - Za zmarłą Karolinę Simkę – wspomnienie urodzin – od koleżanki Pauliny.
  14.30 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  15.00 - Za zmarłego męża Jana Wronę, synową Annę oraz wnuka Damiana.

 

 PONIEDZIAŁEK 18.03.2019r.

   7.00 - Za zmarłych Marię i Jana Mazur oraz Józefa i Marię Zembok.

 

 WTOREK 19.03.2019r.

  18.00 - Ku Czci Świętego Józefa w intencji Mężów i Ojców.
                Po Mszy Modlitwy do Świętego Antoniego.

 

 ŚRODA 20.03.2019r.

   7.00 - W intencji Parafian.
   7.30 - Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

 

 CZWARTEK 21.03.2019r.

  17.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  18.00 - Za zmarłego Floriana Mazura – w 1 rocznicę śmierci.

 

 PIĄTEK 22.03.2019r.

    7.00 - Za zmarłych zalecanych w wypominkach rocznych.
  17.00 - Droga Krzyżowa.

 

 SOBOTA 23.03.2019r.

  16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec.
  17.00 - Za zmarłą Karolinę Simkę- w 1 rocznicę śmierci.

 

 NIEDZIELA 24.03.2019r.

     7.40 - Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
    8.00 - Za zmarłego ojca Jana Janosza – w kolejną rocznicę śmierci, jego zmarłą żonę Genowefę, zmarłych z pokrewieństwa Wybrańczyk, Janosz, Galoch, Podlasek, Skrobol, Pyrtek i Pruś.

  10.30 - Za zmarłego Józefa Janosza – w kolejną rocznicę śmierci, zmarłych Różę i Józefa Janosz, Mariannę i Jana Foltyn, Genowefę i Jana Janosz, Krystynę i Adama Spek, Marzenę i Krzysztofa Janosz, Damiana Świerkota, Karolinę Simkę, Wandę i Stefana Podedwornych, zmarłych z rodzin Janosz, Spek i dusze w czyśćcu cierpiące.

 14.30 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 15.00 - W intencji Parafian.

menu